PRZYJĘCIA

Komunie, Chrzciny, Śluby
PRZYJĘCIA

 

Zajmujemy się organizacją eventów w naszych obiektach oraz poza nimi. Prowadzimy również catering - dla klientów indywidualnych jak i firm. Nasze portfolio jest bogate w realizacje zarówno dla 10 osób jak i dla 5 000.
 
Skontaktuj się z nami.

 

 

+48 22 668 81 40                                       RESTAURACJA@ACCATA.PL
Zaplanuj z nami
CHRZCINY I KOMUNIE

Jesteśmy doświadczonymi specjalistami z zakresu organizacji przyjęć. Komunie są wydarzeniami, które odbywają się u nas już od lat. Ciekawe propozycje zestawów, oferta cukiernicza, wystrój i klimat miejsca sprzyja wspólnemu celebrowaniu tak ważnych chwil. Zapraszamy do zapoznania się z propozycjami menu oraz do rezerwacji terminów.

 

 

WIĘCEJ

 

Inspirujące
PRZYJĘCIA

Życie przynosi wiele okazji do spotkań, a my lubimy je celebrować. Kolega dostał awans, trzeba zorganizować wieczór panieński czy baby shower? A może chcesz zabawić się na swoim wieczorze kawalerskim albo uczcić dziesięciolecie matury? Niezależnie od okazji warto pomyśleć o dobrym jedzeniu, wyśmienitym winie i kameralnym miejscu - to wszystko znajdziecie u nas.

 

 

WIĘCEJ

 

Wymarzone
WESELE

Planujecie przyjęcie weselne? Nasze wnętrza są idealne do organizacji małych i średnich wesel (maksimum 180 osób). Proponujemy zarówno gotowe zestawy dań, jak i indywidualnie zbudowaną ofertę dostosowaną do Państwa preferencji. Wnętrza Restauracji Navona są łatwe w aranżacji i umożliwiają stworzenie klimatycznego miejsca z parkietem oraz osobnym wejściem na przyjęcie.

 

 

WIĘCEJ

 

Zamów
CATERING

Organizujesz przyjęcie, ale wolisz zrobić je w wybranej przez siebie lokalizacji? A może chcesz, abyśmy zorganizowali za Ciebie event w plenerze? Niezależnie czego potrzebujesz skontaktuj się z nami, wspólnie znajdziemy najlepsze rozwiązanie, doradzimy i przedstawimy możliwości.

 

 

 

WIĘCEJ