strona główna

Muzyka na żywo
Wieczór z Sinatrą

Francis Albert Sinatra – amerykański piosenkarz i aktor filmowy pochodzenia włoskiego, ze względu na swój status popularnie nazywany „The Voice”.
Jego muzyka jest uznawana za ponadczasową, zaś on sam za najwybitniejszego amerykańskiego piosenkarza XX w.
Frank Sinatra miał pierwszy raz wypić szklankę whisky Jack Daniel’s na początku lat 60., kiedy poznał sprzedawcę tego alkoholu – Angelo Lucchesi.
Od tego czasu zaczęła się historia muzyka i Jacka Danielsa, której symbolicznym finałem jest limitowana edycja whisky,
stworzonego aby uhonorować 100 rocznicę urodzin Sinatry.

Sezonowe Smaki
Menu Inspirowane Jesienią

Jesień to pora roku, która dostarcza wyjątkowe i aromatyczne produkty. Nasi szefowie kuchni wiedząc że, najlepsze dania powstają ze świeżych składników, stworzyli sezonowe menu w którym goście znajdą wiele wyjątkowych smaków.

 

SPRAWDŻ

 

Odkryj na nowo
RESTAURACJA NAVONA

Chcesz dowiedzieć się więcej o nas? Kliknij i poznaj nas bliżej... Sekretem Restauracji Włoskiej Navona jest dbałość o detale. Wyśmienite potrawy, bogata karta win i menu sezonowe, to gwarancja, że każdy znajdzie coś dla siebie. Naszym niewątpliwym bestsellerem jest zielone tagliatelle z kurczakiem z suszonymi pomidorami, szpinakiem, masłem szałwiowym i parmezanem. 

 

WIĘCEJ

 

Jesteś spragniony? Chcesz zobaczyć więcej? Odwiedź nas!

 

KLIKNIJ I ZOBACZ NASZE ZDJĘCIA
 
 
Rozsmakuj się
MENU

Codziennie pracujemy nad nowymi daniami, drinkami i ofertami, aby było jeszcze lepiej i smaczniej. Zapraszamy na śniadania za 10 zł do każdej kawy lub herbaty. Popołudniu już rozpoczynamy ofertę lunchową, dostępną od 12:00 do 15:00. Każdego smakosza z pewnością przyciągną dania sezonowe! A każdy fan kuchni włoskiej znajdzie coś dla siebie w naszym regularnym menu. 

 

 

WIĘCEJ

 

Polecamy
Catering & event

Restauracja Włoska Navona to jeden z podmiotów ACCATA Group. Wspólnie zajmujemy się organizacją eventów w naszych obiektach oraz poza nimi. Przygotowujemy również catering - dla klientów indywidualnych jak i firm. Nasze portfolio jest bogate w realizacje zarówno dla 10 osób jak i dla 5 000. 

 
WIĘCEJ