strona główna

Odkryj na nowo
RESTAURACJA NAVONA

Cztery lata za nami! To nasz wspólny sukces, dzięki promocyjnej ofercie śniadaniowej poznaliśmy bliżej Was - naszych gości! Dziękujemy za wspólną poranną kawę, uśmiech, dobre słowo i wspaniale rozpoczęty dzień. Zbliżają się czwarte urodziny naszej śniadaniowej oferty i chcemy je świętować właśnie z Wami! Zapowiada się wiele atrakcji :) Szczegóły już wkrótce!
URODZINY ŚNIADAŃ - 30 sierpnia - sobota - nie może Was zabraknąć :-)

Chcesz dowiedzieć się więcej o nas? Kliknij i poznaj nas bliżej...

WIĘCEJ

 

Rozsmakuj się
MENU

Codziennie pracujemy nad nowymi daniami, drinkami i ofertami, aby było jeszcze lepiej i smaczniej. Zapraszamy na śniadania za 5 zł do każdej kawy lub herbaty. Popołudniu już rozpoczynamy ofertę lunchową, dostępną od 12:00 do 15:00. Każdego smakosza z pewnością przyciągną dania sezonowe! A każdy fan kuchni włoskiej znajdzie coś dla siebie w naszym regularnym menu. 

 

 

WIĘCEJ

 

Polecamy
Catering & event

Restauracja Włoska Navona to jeden z podmiotów ACCATA Group. Wspólnie zajmujemy się organizacją eventów w naszych obiektach oraz poza nimi. Przygotowujemy również catering - dla klientów indywidualnych jak i firm. Nasze portfolio jest bogate w realizacje zarówno dla 10 osób jak i dla 5 000. 

 
WIĘCEJ

 

Jesteś spragniony? Chcesz zobaczyć więcej? Odwiedź nas!

 

KLIKNIJ I ZOBACZ NASZE ZDJĘCIA