W NAVONIE

Spotkajmy się
W NAVONIE
Zorganizuj
WIECZÓR PANIEŃSKI

Wieczór panieński to niezapomniana impreza. Zapraszamy do zorganizowania w Restauracji Włoskiej Navona kolacji rozpoczynającej wieczór panieński. To doskonały sposób, aby zacząć od przyjemnych rozmów przy Prosecco i włoskim apperitivo. Dodatkowo zachęcamy do rozszerzenia wieczoru o grę w bowling w sąsiadującym Klubie Arco.

Przyjęcia
BABY SHOWER

Już wkrótce na świecie pojawi się nowy, wyjątkowy człowiek. Uczcijcie to w najbliższym gronie. Zapraszamy do organizacji baby shower - z przyjemnością przygotujemy stosowny wystrój, podamy piękny tort i zadbamy o wyjątkowy klimat.

Srebrna
ROCZNICA

Niezależnie czy to srebrna, papierowa czy diamentowa rocznica warto ją świętować. Zapraszamy do rezerwacji stolików na każdą rocznicę ślubu, związku czy przyjaźni. Z chęcią pomożemy w okiełznaniu kwiaciarni, przygotowaniu wyjątkowej niespodzianki lub doborze afrodyzujących potraw.

Wyjątkowe
OŚWIADCZYNY

Planujesz ważny krok w Waszym życiu? Szukasz miejsca, gdzie w romantycznej atmosferze, w blasku świec, zadasz to najważniejsze pytanie? Restauracja Navona to miejsce, w którym nie raz padło już magiczne "Tak". Dlatego zapraszamy i Ciebie - doradzimy na co zwrócić uwagę i zadbamy, aby ten wieczór stał się wyjątkowy.

Huczne
URODZINY

Niezależnie czy to Twoje trzydzieste, pięćdziesiąte czy dziewięćdziesiąte urodziny, zorganizujemy całość wydarzenia dopasowaną do Twoich predyspozycji. Zajmiemy się aranżacją stołów i wnętrza, dobierzemy świeże kwiaty, skomponujemy menu i zapewnimy najlepszą obsługę wydarzenia. Dowiedz się jak wiele możesz z nami zaplanować.

Twoje
PRZYJĘCIA

 

Restauracja Włoska Navona to miejsce, gdzie z powodzeniem zorganizujesz zarówno spotkanie pożegnalne dla kolegi, który zmienia pracę, urodziny jak i konsolację. Niezależnie od powodu spotkania zajmiemy się wszystkim z należytą pieczołowitością, zadbamy o najmniejszy szczegół i dobierzemy menu do Twoich predyspozycji. Daj nam o siebie zadbać.

 

Skontaktuj się z nami.

 

+48 22 668 81 40                                       RESTAURACJA@ACCATA.PL