strona główna

Zapraszamy do Nas
restauracja włoska
Odkryj
Navonę

Łagodny klimat, bogactwo smaków, zapachów i aromatów oraz cudowne krajobrazy to naturalne atuty Włoch. Restauracja Navona oferuje włoską ucztę w samym sercu Warszawy. Niepowtarzalny zapach ziół, ciepłe, eleganckie wnętrza oraz profesjonalna i miła obsługa sprawią, że poczujesz się tu jak we Włoszech.

Kuchnia to nie nasze hobby, to pasja.

Przygotowane przez naszych kucharzy potrawy zaspokajają nawet najbardziej wyrafinowane podniebienia naszych Gości. Nowoczesne podejście do włoskiego tematu sprawia, że oprócz tradycyjnych potraw znajdziesz u nas odważnie połączone smaki, zapachy i kolory.

 

WIĘCEJ

 

Zapraszamy
Inspirujące
MENU

Dobieramy najlepsze składniki, dodajemy szczyptę pasji i ogromną porcję serca... Tak tworzymy nasze menu - to stałe i to sezonowe. Chcemy dawać Wam jak najwięcej przyjemności z jedzenia, dlatego stworzyliśmy codzienne promocje. Zobaczcie jakie menu czeka na Was już dzisiaj.

 

WIĘCEJ

 

Sprawdź
AKTUALNOŚCI

Codziennie pracujemy nad nowym pomysłami, jakimi możemy sprawić Wam miłą niespodziankę. Wprowadzamy nowe smakowite drinki, hucznie otwieramy ogródek i organizujemy niezapomnianą potańcówkę. Bądź zawsze na bieżąco! Dołącz do nas na portalach społecznościowych - Facebook & Instagram oraz koniecznie śledź nasze aktualności!

 

WIĘCEJ

 

Twoje miejsce
PRZYJĘCIA

Zastanawiasz się gdzie zorganizować niespodziankę urodzinową dla siostry? Szukasz miejsca na romantyczną kolację? Czy chcesz wybrać się na niedzielny obiad z rodziną? Niezależnie z jakiej okazji organizujesz spotkanie, ważne jest, aby było one pełne smakowitych dań, wyjątkowej atmosfery i przyjaznego klimatu... Zapraszamy do Navony.

 

WIĘCEJ

 

Odkryj na nowo
MENU SEZONOWE

Kuchnia jest naszą pasją, dlatego dbamy, aby dania przygotowywać ze składników najwyższej jakości. Sezonowość naszego dodatkowego menu umożliwia przygotowanie tego co w naturze najlepsze.

 

 

ZOBACZ MENU SEZONOWE

 

Jesteś spragniony? Chcesz zobaczyć więcej? Odwiedź nas!

 

KLIKNIJ I ZOBACZ NASZE ZDJĘCIA