SŁODKOŚCI

Odkryj
SŁODKOŚCI
Piękne i smaczne
TORTY

Zapraszamy na zapoznania się z naszą bogatą ofertą tortów. Niewątpliwym hitem jest u nas tort "black forest" oraz torty bezowe m.in.: z marakują i mascarpone czy ze świeżymi truskawkami. Trufle w czekoladzie z sosem karmelowo-pomarańczowym czy kokosowy pudding z ziarnami chia, tofu i musem z marakui to kolejne desery, które skradły już nie jedno serce. Zajmujemy się także tortami artystycznymi i tortami ze zdjęciem. Cennik usług dostępny jest za pośrednictwem mailowym. 

Wyjątkowe
SŁODKIE STOŁY

Kiedy planujesz przyjęcie i wiesz, że Twoi goście uwielbiają każdy rodzaj deseru, to pamiętaj, że nasze słodkie stoły są wprost idealne. Oprócz aranżacji stołu w wybranej stylistyce, pięknych i smacznych deserów zapewniamy także spersonalizowane menu, które uwiedzie każdego łasucha.

Słodkie
BUFETY

Owoce filetowane, domowe ciasta, owocowe musy czy mini desery w postaci fingerfood to pozycje, które pojawiają się w naszych słodkich bufetach. Są one doskonałym rozwiązaniem do uzupełnienia lunchu, przerwy kawowej lub uzupełnienia oferty przyjęcia.